AUFEER DESIGN v Hannoveru – Agritechnica 2017

V uplynulém období byl našimi specialisty z AUFEER DESIGNU vytvořen prototyp kapotáže, střechy a blatníků zemědělského stroje ZETOR MAJOR HS pro společnost ZETOR TRACTORS a. s., která je zavedeným výrobcem traktorů s více jak 70. letou historií.

Více

Předseda Národní rady SR a předseda Poslanecké sněmovny ČR navštívili AUFEER DESIGN

V rámci oficiální návštěvy České republiky navštívil Andrej Danko, předseda Národní rady SR, spolu s Janem Hamáčkem, předsedou Poslanecké sněmovny ČR, v pondělí 26. 9. 2017 Mladou Boleslav.

Více

AUFEER DESIGN obdržel projektové číslo EASA.21J.671P

Dlouhodobým cílem naší společnosti je být uznávaným vývojovým partnerem v leteckém průmyslu a to včetně potřebných akreditací. Z tohoto důvodu jsme zahájili proces akreditace od EASA (European Aviation Safety Agency) a tím je DOA 21.J. (Design Organization Approval).

Více

Jdeme modelovat! Nové Inovační centrum AUFEER DESIGN již brzy

AUFEER DESIGN spustil stavební práce na nové budově v Mladé Boleslavi na Ptácké ulici, kde bude sídlit moderní designové studio. Termín dokončení je plánovaný ve třetím kvartálu roku 2018.

Více

AUFEER DESIGN PODPOŘIL STAVBU FORMULE ELIŠKA

Společnost AUFEER DESIGN podpořila finančně studentský projekt Formula Student na Technické univerzitě v Liberci. Prezentace nově zkonstruované formule, nesoucí jméno Eliška, kterou po téměř dvou letech studenti dokončili, se 21. května 2017 zúčastnili zástupci naší společnosti.

Více

Letecké interiéry

Vytvořili jsme několik koncepčních návrhů interiérů letadel, které reprezentují různé styly moderního luxusu.

Více

Podpořili jsme kampaň na pomoc malým dětem z ústavů do rodin

2.5.2017 Na 2000 malých dětí ročně své velké životní události nezažije s rodinou, ale v kojeneckém ústavu. Mají co jíst, kde spát i s čím si hrát, ale chybí jim to nejdůležitější – máma, táta, rodina.

Více

Autonomní vozy budoucnosti pod taktovkou AFD

21.3.2017 – Sednout si a nechat se vézt. Kam směřuje budoucnost autonomních vozů a jak budou vypadat? Své představy znázornili vybraní studenti západočeské Univerzity v Plzni a to pod vedením finského designéra AUFEER DESIGN, Eero Kankainena.

Více